Vasara su špaga 2017

PrintFriendly and PDF
Vilniaus fechtavimo klubas kviečia visus norinčius lankyti nemokamas fechtavimo pažintines treniruotes Vilniuje Vingio parke.
Praėjusiais metais sėkmingai startavusi iniciatyva #VasaraSuSpaga susilaukė itin daug norinčių išbandyti fechtavimo sportą ir susipažinti su jo pagrindais, todėl organizatoriai mielai pratęsia pažintinę vasaros veiklą ir kviečia visus norinčius atvykti į Vingio parką ir prisijungti prie aktyvaus vakaro praleidimo.
Treniruotės suplanuota, kad vyks kiekvieną vasaros trečiadienį nuo 19 val. priešais Vingio parko estradą. Treniruotės trukmė – 1 valanda. Atsižvelgdami į lietuviškos vasaros orų ypatumus organizatoriai informaciją apie planuojamas treniruotes skelbia socialinio tinklo Facebook Vilniaus fechtavimo klubo puslapyje.
#VasaraSuSpaga2017 iniciatyvoje gali dalyvauti įvairaus amžiaus bei fizinio pasirengimo žmonės. Rekomenduojame atvykti su patogia sportui apranga ir avalyne.
Dalyviams organizatoriai yra paruošę konkursą, kurio laimėtojas vasaros pabaigoje turės galimybę laimėti mėnesį nemokamų treniruočių Vilniaus fechtavimo klube. Kviečiame dalyvauti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *